Fotogalerie

Činžovní dům Karlovy Vary

Polyfunkční dům na hlavní třídě karlovarské čtvrti Rybáře – ulici Sokolovské – má jedno podzemní a sedm nadzemních podlaží. Jedná se o panelový dům postavený v roce 1976 s pozdější přístavbou kancelářských prostor.
Objekt se skládá z 32 bytových jednotek, nebytových prostor v přízemí a kancelářských prostor v 1. patře. Nebytové jednotky mají vlastní oddělený vstup.
Bytové jednotky jsou dispozičně řešeny jako 1+1, 2+1 a 3+1 a většina disponuje balkonem.
Součástí objektu je vlastní parkoviště, které je zabezpečeno vraty s otevíráním na dálkové ovládání. Vytápění objektu zajišťuje plynová kotelna umístěná v suterénu domu. Tam se nacházejí také sklepy náležející k jednotlivým bytovým jednotkám.
Činžovní dům prochází postupnou modernizací. Byla vyměněna střecha, vstupní dveře, elektronické zvonky, nové malby, byly nainstalovány sítě proti holubům a další menší opravy. Ve fázi projektu je zateplení celého objektu spojené s výměnou oken a rekonstrukcí balkónů a také nová moderní a efektivně fungující kotelna.
Zastávka MHD je přímo před domem. Součástí objektu je také bankomat a kamera městské policie Karlovy Vary, která zajišťuje klid a bezpečnost.
Byty jsou vhodné pro bydlení i jako investice do budoucna. Při koupi bytu v našem domě Vám garantujeme dohodnuté nájemné a tedy jistý výnos z nemovitosti po dobu 2 let!! O vše se Vám postaráme.

Volejte 739543905
Pište na info@aaarealitnifond.cz

Mapa

Přihlašte se k odběru novinek emailem